Antalya Muratpaşa Belediyesinden MOFED’e Destek

10 Nisan 2022 MOFED Ücretsiz Motosiklet Eğitim Alanı

Motosiklet kaynaklı ölüm/yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamak amacıyla çalışmalarına aralıksız devam eden Motosikletleri Fark Edin Derneği, Ücretsiz Motosiklet Eğitim Projesine Antalya’yı da ekledi.

Muratpaşa Belediyesi tarafından Motosikletleri Fark Edin Derneğine Komisyon Kararı ile tahsis edilen Ücretsiz Motosiklet Eğitim Alanı çalışmalarına başladı. Bayındır Sosyal Bilimler Fakültesi yayında bulunan alanda Ücretsiz Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş eğitimleri verecek.

“İnsan Hayatı Başka Hiç Bir Şeyle Ölçülemez”


İnsan hayatının hiç şeyle ölçülemez olduğuna vurgu yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Ülkemiz de yaşanan motosiklet kaynaklı trafik kazaların da hayatını kaybeden yüzlerce insanımız var.

Temennimiz bu tür kazaların hiç yaşanmamış olması. Motosiklet kaynaklı kazaların en aza inebilmesine katkı sağlamak amacıyla Motosikletleri Fark Edin Derneği’ne alan tahsis ettik. Ücretsiz verilen motosiklet eğitimlerine belediye olarak katkı sağlayabilmek bizi mutlu ediyor. Eğitimli motosiklet sürücülerin sayısal anlam da çok olması kazalarda ki ölüm oranın da az olması anlamına gelir.

İnsan hayatına önem verilen her projeye desteklerimiz devam edecektir”

Bayındır Sosyal Bilimler Fakültesi yayında bulunan alanda Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Ücretsiz Motosiklet Eğitimleri verecek.


“Ümit bey başarılı çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Okyar Sındır

Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin Motosikletleri Fark Edin Derneği‘ne verdiği desteği taktir eden CHP Genel Başkan yardımcısı Kamil Okyar Sındır, “Başarılı çalışmalara imza atan Ümit beyi taktir ediyoruz.

Harika projelere imza atan Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal, çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Yaralamalı ve ölümlü trafik en aza inebilmesi için bu tür projelere katkı sağlayanlara gönülden teşekkür ediyorum. “

 MOFED Antalya Ücretsiz Motosiklet Eğitim Alanı  

İletişim: 0850 346 35 06 – 0505 965 10 00

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans