MOFED’den ‘Kanser’ İçin Farkındalık Sürüşü…

 

Uluslararası Kanser Kontrol Örgütü (UICC) ile Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Derneği’in Kanser Hastalığında Farkındalık oluşturmak amacıyla başlattığı “Kararlıyım ve Yapacağım” kampanyasına Motosikletleri Fark Edin Derneği de katıldı. 

Dünya Kanser Günü’ne özel, uluslararası adı  “I am and I will”,  Türkçe adı “Kararlıyım ve Yapacağım” olan kampanyaya katılan MOFED,  sosyal sorumluluk projesi ile 2019 yılı boyunca sürecek çeşitli çalışma ve etkinliklerle Türkiye çapında etki yaratmayı hedefliyor.

‘’Ben Varım Sen de Katıl’’ sloganıyla herkesi bu projeye destek vermeye davet eden MOFED Yönetim Kurulu Başkanı Engin YILMAZ, çağımızın hastalığı kansere dikkat çekmek amacıyla, “Motosikletleri Fark Edin Derneği üyelerinden oluşan bir grup arkadaşımızla 17 günlük Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesini kapsayan farkındalık sürüşü planlıyoruz.

Amacımız; kanser hastalıklarına dikkat çekmek, “Kararlıyım ve Yapacağım” sloganıyla yola çıkacağız.  Sürüş yaptığımız her kilometrede kanser hastalıklarına dikkat çekerek, Valilik, Yerel Yönetim ve İl Sağlık Müdürlüklerinin organizasyonları dahilinde çeşitli etkinlik ve çalışmalara katılacağız.  

MOFED ailesi olarak içimizi acıtan bu sorunla hep birlikte ve her yerde mücadele etmek için, ulaşabildiğimiz  her ilde yapmayı planladığımız bu sosyal sorumluluk projemizi çok önemsiyoruz.

Kanser hastalığı hakkında farkındalık yaratmak ve hastalığa karşı mücadeleye katkıda bulunmak amacıyla girdiğimiz bu uzun soluklu proje ile 2019 yılı boyunca da yapacağımız çeşitli etkinlik ve çalışmalarla bize düşen görevi yapmaya devam edeceğiz.  İki teker sevdalısı olan tüm motosiklet kullanıcılarını bu sosyal sorumluluğun parçası olmaya davet ediyoruz. Çünkü birlikte başarabiliriz.’’ dedi.

Kansersiz bir yaşama destek olmak isteyen tüm dostlarımız  www.motosikletlerifarkedin.org.tr adresine uğrayarak bu gönüllü hareketin bir parçası olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans