Acımız Büyük, “Çok Değerli Bir İnsanı Kaybettik”

MOFED Yönetim Kurulu Başkanı Engin Yılmaz, Kayseri Motosikletliler ve Kuryeler Dernek Başkanı Zafer Göçer’in vefatından duyduğu üzüntüyü dile getirerek,  Motosikletli kuryeler camiasına güzel şeyler kazandırabilmek için hayatını adayan ve bu camiaya çok şeyler kazandıran vefalı bir insanı kaybetmenin derin üzüntüsünü yaşadıklarını ifade etti.

Engin Yılmaz; “Motosikletli Kurye camiasının yaşadığı sorunların iyileştirilebilmesi bir çok fedakarlık yapmasıyla tanınan Zafer Göçer’in Kayseri Talas ilçesinde alkollü bir sürücünün kullandığı bir aracın çarpması sonucu hayatını kaybetmesi camiayı ve bizleri yasa boğdu.  Edindiğimiz bilgiler göre, kazada kaybettiğimiz Zafer Göçer arkadaşımız 125 cc’lik bir motosikletle gece saat 02.00 civarında Kayseri Talas İlçesinde bir müşteriye gıda maddesi paket servisini götürüyormuş.

 

Sağ şeritte minimum hızla seyir halinde olan arkadaşımıza, alkollü olduğu tespit edilen metalik gri Volkswagen passat  aracın arkadan vurduğu  tespit edilmiş.  Görgü tanıklarının verdiği ifadeye göre, söz konusu Volkswagen passat ve henüz tespit edilemeyen ikinci bir araçla yarış yapıyorlarmış. Aşırı süratle seyir halinde olan her iki aracın bir birlerine makas atmak istemesi  kazaya neden olmuş.  Minimum sürat la seyir halinde yoluna devam eden arkadaşımıza arkadan çarpan söz konusu araç kullan şahsın alkollü olduğu tespit edilmiş. Bu  olayın takipçisi olacağız. MOFED çatısı altında görev yapan iki avukatımız konu hakkında çalışmalara başladı. En kısa zamanda camiamızı bilgilendireceğiz. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine MOFED ailesi adına baş sağlığı diliyoruz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans