Ücretsiz Eğitim Kayıt Formu

Bu proje, Motosiklet kaynaklı ölüm / yaralamalı kazaların en aza inebilmesine katkı sağlamak amacıyla Hiç Bir Özel Şirket veya Oluşumdan Destek Kabul Edilmeden  MOFED Tarafından Yürütülmektedir.

Ticari Hiç Bir Faaliyetti Olmayan MOFED’in Bu Projesi, Türkiye de bir ilk olup, 21 ilde aktif olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

MOFED bünyesin de bulunan ve Resmi Akreditasyonlarını Tamamlamış Eğitmenler tarafından verilen motosiklet eğitimleri tamamen gönüllülük esasına dayalıdır. Katılımcılardan ÜCRET TALEP EDİLMEMEKTEDİR.

Lütfen Dikkat; Ücretsiz Motosiklet Eğitim Talebinizin Kabul Edilebilmesi İçin MOFED Üyelik İşlemlerinizi Tamamlamanız Gerekmektedir.

10 Nisan 2022 MOFED Ücretsiz Motosiklet Eğitim Alanı​

DİKKAT: Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Eğitimi almak isteyen katılımcılar yalnız bir seçenek hakkını kullanmak zorundadır. * Eğitmenlerimiz, katılımcıların bilgi ve becerilerini test ederek, seviye seçimine katkı sağlama hakkına sahiptirler.
Bu proje, Motosiklet kaynaklı Ölüm/Yaralamalı trafik kazalarının en aza inebilmesi amacıyla, MOFED tarafından ÜCRETSİZ olarak sunulan bir projedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

1 thought on “Ücretsiz Eğitim Kayıt Formu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans