Neden? “Ücretsiz” Motosiklet Eğitimi veriyoruz

Bunların Amacı, Camiaya Yeni Katılan İnsanlar Üzerinden Servet Yapmak.

2022 yılı Türkiye İstatistik verilerine göre 5,5 milyon aktif kullanıcısı olan Motosiklet camiasının ekonomik sektörde özel bir yeri olduğu ifade ediliyor.

5,5 milyon aktif motosiklet kullanıcısının olduğu ülkemizde, samimi olmayan yan sanayi üreticilerinden, sigorta şirketlerine, akaryakıt firmalarından, motosiklet ve yedek parça ihracat-ihracatı yapan holding ve benzeri para babalarının iştahını kabartıyor.

Camia da yeni ve tek suçu motosiklet kullanıcısı olan insanımızın iyi niyetinden faydalanan ahlak yoksunu, kendini bilmezler, oturdukları yerde insanların yaralanması ve ölümü üzerinden servet yapıyor, yapmaya da devam ediyorlar.

Yöntem Belli

Camia içinde var olan bu dinozorlar ile şirketler gizli anlaşmalar yapıyorlar. Bu ahlak yoksunu insanlar, Motosiklet, ve yedek parça almak isteyen insanları hedef şirketlere yönlendiriyorlar. Kalitesiz ve standardı olmayan ürünlerin satışını yaptırarak insanların hayatları ile oynuyorlar.

Online motosiklet eğitimi, yol sürüşü, sohbet toplantısı yapıyoruz adı altında anlaşma yaptıkları cafe, bar ve lokantalardan yüzde alıyorlar. Farklı aktiviteler adı altında Madalyonun ikinci yüzünden  haberi olmayan motosiklet kullanıcılarının üzerinden para kazanıp servet yapıyorlar. 

Kasko Yapmayan  Sözüm Ona ” Motosiklet Dostu Sigorta şirketleri

İşin en acı tarafı, Kasko Yapmayan  Sözüm Ona ” Motosiklet Dostu Sigorta şirketleri “ ile Gizli SponsorlukGizli Anlaşmalar yapan ahlak yoksunu motosiklet kullanıcıları çoğalmaya başladı.

MOFED ailesi olarak ittiğimiz her yerde, her platform da bu samimiyetsiz insanlara sakın inanmayın diye insanları uyarıyoruz. Uyarmaya da devam edeceğiz. İşte bu yüzden bizden çok rahatsız oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Defalarca şikayet ederek önümüzü kesebilmenin formüllerini aradılar. Başaramadılar. 

Şartlar ne olursa olsun MOFED’in kendi projesi olan “Ücretsiz Motosiklet Eğitimleri” 8 yıldır 24 il de devam ediyor. “Ücretsiz”  Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Motosiklet Eğitimleri devam etmektedir.

MOFED, hiç bir Ücretli Motosiklet Eğitimi, Festival, Etkinlik, Yol Sürüşü, ve buna benzer faaliyetler içinde bulunmayacak. Kuruluş amacına yakışır çalışmalara devam etmekte ısrarcı olacaktır.

Ticari hiç bir faaliyeti bulunmayan MOFED, bu güne kadar hiç bir özel şirket ve benzeri kurumlardan maddi destek kabul etmedi, etmeyecektir.

Kısıtlı olan kendi imkanları ile devam ettirdiği farkındalık çalışmalarına aralıksız devam edecektir.

AMAÇ: 8 yıldır 24 il de “Ücretsiz” verdiğimiz eğitimlerle Motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamaktır.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala