Neden? “Ücretsiz” Motosiklet Eğitimi…

2022 YILI EĞİTİM İSTATİSTİĞİMİZ

2022

1
BAŞLANGIÇ
1
HAKİMİYET
1
G.SÜRÜŞ

2020 yılı Türkiye İstatistik verilerine göre 4,5 milyon aktif kullanıcısı olan Motosiklet camiasının ekonomik sektörde özel bir yerinin olduğu ifade ediliyor.

4,5 milyon aktif motosiklet kullanıcısının olduğu ülkemizde, özellikle camia motosiklet camiası içinde samimi olmayan yan sanayi üreticilerinden tutun da, sigorta şirketlerine, akaryakıt firmalarından, motosiklet ve yedek parça ihracatı yapan holding ve benzeri oluşumların iştahını kabartıyor.

Motosiklet camiasında yeni olan, tek suçu motosiklet kullanıcısı olan insanmızın iyi niyetinden faydalanan ahlak yoksunu, kendini bilmezler  servet yapıyor, yapmaya da devam ediyorlar.

Yönlendirdikleri motosiklet satışları, ücretli motosiklet eğitimi, toplantı yapıyoruz adı altında yüzde üzerinden anlaşma yaptıkları cafe, bar ve lokalar ve farklı aktiviteler adı altında işin aslından haberi olmayan motosiklet kullanıcılarının üzerinden para kazanıyorlar.

Gizli anlaşmalar yaptığı, sponsorluk aldığı sigorta şirketlerine yönlendirerek eğitimsiz insanların ölüm ve yaralanmalarını fırsata çevirip servet kazanıyorlar.

Kasko Yapmayan  Sözüm Ona ” Motosiklet Dostu Sigorta şirketleri “ ile Gizli SponsorlukGizli Anlaşmalar yapan ve motosiklet kullanıcısını sigorta şirketlerine yönlendiren ahlak yoksunu yaratıklar çoğalmaya başladı.

MOFED ailesi olarak gittiğimiz her yerde, her platforum bu samimiyetsiz ahlak yosunu insanlara inanmamaları için tek suçu motosiklet kullanıcısı olan tüm dostlarımızı uyardık, uyarmaya da devam edeceğiz. Bizden çok rahatsız oldular. Defalarca şikayet ederek önümüzü kesebilmenin formüllerini aradılar. Başaramadılar. 

Şartlar ne olursa olsun MOFED’in kendi projesi olan “Ücretsiz Motosiklet Eğitimleri” 4,5 yıldır 22 il de devam ediyor. “Ücretsiz”  Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Motosiklet Eğitimleri devam etmektedir.

MOFED, hiç bir Festival, Etkinlik, Yol Sürüşü, Ücretli Motosiklet Eğitimi ve buna benzer faaliyetler içinde bulunmayacak, kuruluş amacına yakışır çalışmalara devam etmekte ısrarcı olacaktır.

Ticari hiç bir faaliyeti bulunmayan MOFED, bu güne kadar hiç bir özel şirket ve benzeri kurumlardan maddi destek kabul etmedi, etmeyecektir.

Kısıtlı olan kendi imkanları ile devam ettirdiği farkındalık çalışmalarına aralıksız devam edecektir.

AMAÇ: 4,5 yıldır 22 il de “Ücretsiz” verdiğimiz eğitimlerle Motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamaktır.

Üye Olma Şartı...

MOFED Ücretsiz Eğitimden faydalanabilmeniz için öncelikle MOFED üyesi olmanız gerekmektedir.

MOFED Üyeliğiniz Hakkında Olumlu / Olumsuz (MOFED SMS Sistemi ve E Posta yoluyla) size bilgi verilecektir.

MOFED Üyelik aidatı Aylık 1 lira olup, Yıllık 12 liradır. Üyelik aidatınızı eğitim alanına davet edildiğinizde yetkili arkadaşlarımıza makbuz karşılığı ödeyebilirsiniz.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans