2022 / 23 YILI EĞİTİM İSTATİSTİĞİMİZ

2022 / 23

1
BAŞLANGIÇ
1
HAKİMİYET
1
G.SÜRÜŞ

Bunların Amacı, Camiaya Yeni Katılan İnsanlar Üzerinden Servet Yapmak.

2022 yılı Türkiye İstatistik verilerine göre 4,5 milyon aktif kullanıcısı olan Motosiklet camiasının ekonomik sektörde özel bir yerinin olduğu ifade ediliyor.

4,5 milyon aktif motosiklet kullanıcısının olduğu ülkemizde, özellikle camia motosiklet camiası içinde samimi olmayan yan sanayi üreticilerinden tutun da, sigorta şirketlerine, akaryakıt firmalarından, motosiklet ve yedek parça ihracatı yapan holding ve benzeri oluşumların iştahını kabartıyor.

Motosiklet camiasında yeni olan, tek suçu motosiklet kullanıcısı olan insanımızın iyi niyetinden faydalanan ahlak yoksunu, kendini bilmezler oturdukları yerde servet yapıyor, yapmaya da devam ediyorlar.

Camia içindeki anlaşma yaptıkları insanlar ile motosiklet satışları yapıyorlar. Kalitesiz ve standardı olmayan ürünlerin satışını yaptırmak için gizli sponsorluk anlşamaları yapıyorlar. Motosiklet eğitimi, yol sürüşü, sohbet toplantısı  yapıyoruz adı altında anlaşma yaptıkları cafe, bar ve lokantalardan yüzde alıyorlar. Farklı aktiviteler adı altında Madalyonun ikinci yüzünden  haberi olmayan motosiklet kullanıcılarının üzerinden para kazanıp servet yapıyorlar. 

Gizli anlaşmalar yaptığı, sponsorluk aldığı sigorta şirketlerine yönlendirerek eğitimsiz insanların ölüm ve yaralanmalarını fırsata çevirip servet kazanıyorlar.

Kasko Yapmayan  Sözüm Ona ” Motosiklet Dostu Sigorta şirketleri “ ile Gizli SponsorlukGizli Anlaşmalar yapan ve motosiklet kullanıcısını sigorta şirketlerine yönlendiren ahlak yoksunu yaratıklar çoğalmaya başladı.

MOFED ailesi olarak gittiğimiz her yerde, her platformu bu samimiyetsiz ahlak yosunu insanlara inanmamaları için tek suçu motosiklet kullanıcısı olan tüm dostlarımızı uyardık, uyarmaya da devam edeceğiz. İşte bu yüzden bizden çok rahatsız oldular ve olmaya da devam ediyorlar. Defalarca şikayet ederek önümüzü kesebilmenin formüllerini aradılar. Başaramadılar. 

Şartlar ne olursa olsun MOFED’in kendi projesi olan “Ücretsiz Motosiklet Eğitimleri” 6 yıldır 42 il de devam ediyor. “Ücretsiz”  Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Motosiklet Eğitimleri devam etmektedir.

MOFED, hiç bir Festival, Etkinlik, Yol Sürüşü, Ücretli Motosiklet Eğitimi ve buna benzer faaliyetler içinde bulunmayacak, kuruluş amacına yakışır çalışmalara devam etmekte ısrarcı olacaktır.

Ticari hiç bir faaliyeti bulunmayan MOFED, bu güne kadar hiç bir özel şirket ve benzeri kurumlardan maddi destek kabul etmedi, etmeyecektir.

Kısıtlı olan kendi imkanları ile devam ettirdiği farkındalık çalışmalarına aralıksız devam edecektir.

AMAÇ: 6 yıldır 24 il de “Ücretsiz” verdiğimiz eğitimlerle Motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamaktır.

Lütfen Dikkat

MOFED Ücretsiz Eğitimden faydalanabilmeniz için öncelikle MOFED üyesi olmanız gerekmektedir. MOFED Üyeliğiniz Hakkında Olumlu / Olumsuz (MOFED SMS Sistemi ve E Posta yoluyla) size bilgi verilecektir. MOFED Üyelik aidatı Aylık 1 lira olup, Yıllık 12 liradır. Üyelik aidatınızı eğitim alanına davet edildiğinizde yetkili arkadaşlarımıza makbuz karşılığı ödeyebilirsiniz.
error: Content is protected !!