Neden? “Ücretsiz” Motosiklet Eğitimi…

2022 YILI EĞİTİM İSTATİSTİĞİMİZ

2022

1
BAŞLANGIÇ
1
HAKİMİYET
1
G.SÜRÜŞ

2020 yılı Türkiye İstatistik verilerine göre 4,5 milyon aktif kullanıcısı olan Motosiklet camiasının ekonomik sektörde özel bir yerinin olduğu ifade ediliyor.

4,5 milyon aktif motosiklet kullanıcısının olduğu bu camia da haliyle yan sanayi üreticilerinden tutun da, sigorta şirketlerine, akaryakıt firmalarından, motosiklet ve yedek parça ihracı yapan holding ve benzeri oluşumların iştahını kabartıyor.

Öte yandan: camia içine yeni girmiş ve tek suçu motosiklet kullanmak olan insanların iyi niyetinden faydalanan ve insanlar üzerinden servet yapanları da atlamamak gerekiyor. 

Motosiklet satışı, motosiklet eğitimi ve motosiklet kullanıcısını sigorta şirketlerine yönlendirme vaadiyle servet kazanan insanlar türemeye başladı.

Öyle ki: sigorta şirketleri ile “Sponsorluk” adı altında  gizli anlaşmalar yapan ve motosiklet kullanıcısını sigorta şirketlerine yönlendiren insanlar çoğaldığı gibi alanlarında profesyonelleşmeye başladı.

MOFED’in kendi projesi olan “Ücretsiz Motosiklet Eğitimleri” 4,5 yıldır 22 il de aktif olan “Ücretsiz”  Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Motosiklet Eğitimleri devam etmektedir.

MOFED, hiç bir Festival, Etkinlik, Yol Sürüşü, Ücretli Motosiklet Eğitimi ve buna benzer faaliyetler içinde bulunmayacak, kuruluş amacına yakışır çalışmalara devam etmekte ısrarcı olacaktır.

Ticari hiç bir faaliyeti bulunmayan MOFED, bu güne kadar hiç bir özel şirket ve benzeri kurumlardan maddi destek kabul etmedi, etmeyecektir.

Kısıtlı olan kendi imkanları ile devam ettirdiği farkındalık çalışmalarına aralıksız devam edecektir.

AMAÇ: 4,5 yıldır 22 il de “Ücretsiz” verdiğimiz eğitimlerle Motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamaktır.

Üye Olma Şartı...

MOFED Ücretsiz Eğitimden faydalanabilmeniz için öncelikle MOFED üyesi olmanız gerekmektedir.

MOFED Üyeliğiniz Hakkında Olumlu / Olumsuz (MOFED SMS Sistemi ve E Posta yoluyla) size bilgi verilecektir.

MOFED Üyelik aidatı Aylık 1 lira olup, Yıllık 12 liradır. Üyelik aidatınızı eğitim alanına davet edildiğinizde yetkili arkadaşlarımıza makbuz karşılığı ödeyebilirsiniz.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans