Mustafa AK’tan MOFED’e Tam Destek

Motosikletleri Fark Edin Derneği yönetim Kurulu Başkanı Engin YIlmaz, Başkan Yardımcısı Ahmet Kalender, Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Bayındır ve MOFED Basın Hakla İlişkiler Biriminden Cengiz Uysal ve Betül Kara‘yı  makamında ağırlayan Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK‘tan MOFED‘e tam destek.

MOFED Yönetim Kurulu Başkanı Engin YIlmaz; Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK’a  Motosikletleri Fark Edin Derneği faaliyet ve çalışmaları hakkında bilgi vererek dernek projeleri hakkında bilgi verdi. Belediye Başkanı Mustafa AK, MOFED’in  Farkındalık  projelerinden duydukları memnuniyetini dile getirerek, motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamalı trafik kazalarından duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

“MOFED’in Faaliyetlerini Destekliyoruz”

Motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamalı trafik kazalarının istatistik bilgilerinin çok üzücü olduğuna dikkat çeken Keçiören Belediye Başkanı Mustafa AK, insan hayatının  önemini vurgulayarak, trafikte var olan her bireyin Motosiklet kullanıcılarına daha dikkatli olması gerektiğinini altını çizdi. Mustafa AK, “İnsan hayatı geri dönüşü olmayan bir varlıktır. Keşkeleri yaşamamak için, trafikte daha anlayılşlı ve duyarlı olmalıyız.  Motosikletleri Fark Edin Derneğinin çalışmalarını  memnuniyetle karşılıyoruz. MOFED’in Farkkındalık Projelerine elimizden geldiğince destek vereceğiz.” dedi.

“Farkındalık projelerimize verilen her destek bizi cesaretlendiriyor”

Motosikletleri Fark Edin Derneği yönetim Kurulu Başkanı Engin YIlmaz, Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak‘la yapılan görüşmeden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Yerel Yönetimlerin MOFED’e göstermiş oldukları ilgi bizi çok memnun ediyor. Farkındalık çalışmalarımıza samimiyetle destek veren tüm yetkililere teşekkür ediyoruz. Amacımız Motosiklet kaynaklı ölüm/yaralamalı  trafik kazalarında farkındalık yaratarak, insan hayatının ne kadar önemine dikkat çekerek, mevcut sorunların çözüme ulaşmasına katkı sağlamak” dedi.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans