MOFED Başkanı Engin Yılmaz Güven Tazeledi

Motosikletleri Fark Edin Derneğinin Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerin yoğun katılımları ile gerçekleştirildi.  MOFED, Genel Kurulun da tek listeyle yapılan seçimlerde mevcut Başkan Engin Yılmaz ile yeniden yola devam kararı alındı.

Cemalettin Yılmaz’ın divan başkanı olarak yaptığı açılış konuşmasıyla  başlayan toplantı, Motosikletleri Fark Edin Derneği Genel Başkanı Engin Yılmaz’ın da katılımcıları selamlaması ve yaptığı duygusal konuşma ardından faaliyet raporunun sunulmasıyla devam edildi.

2018 yıllına  ilişkin yönetim kurulu faaliyetlerini içeren sine vizyon gösteriminin sunmasıyla devam edilen genel kurulda, yine aynı döneme ait denetim kurulu raporunun okunmasının ardından bilanço ve gelir gider hesapları da okunarak müzakereye açılan raporlar, okunup müzakereye açılmasından sonra oy birliği ile kabul edildi.

Ankara Konağında gerçekleştirilen toplantıya, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, ATO Yönetim Kurulu üyesi Faruk Köylüoğlu, Batı Ankara Girişimci ve Sanayici İş Adamları Derneği Başkanı Bahri Küpeli, Anayasa Mahkemesi E. Başkan Vekili Güven Diner, OSİAD Başkanı Ahmet Kurt gibi isimler de katılım sağladı.

Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans