Ücretsiz Eğitim Kayıt Formu

Neden! Ücretsiz Motosiklet Eğitimi

Bu Proje, motosiklet kaynaklı ölüm ve yaralamaların en aza inebilmesine katkı sağlamak amacıyla MOFED tarafından projelendirilmiştir.

Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş olmak üzere Türkiye geneli 21 il de aktif çalışmalarına devam eden MOFED, katılımcılarından hiç bir ücret talep etmemektedir.

Ticari hiç bir faaliyette bulunmayan MOFED, bu ve buna benzer tüm projelerinde olduğu gibi şirket ve benzeri kurumlardan maddi destek kabul etmeden farkındalık çalışmalarına devam edecektir.

Lütfen Dikkat; Ücretsiz Motosiklet Eğitim Talebinizin Kabul Edilebilmesi İçin MOFED Üyelik İşlemlerinizi Tamamlamanız Gerekmektedir.

DİKKAT: Başlangıç, Hakimiyet ve Güvenli Sürüş Eğitimi almak isteyen katılımcılar yalnız bir seçenek hakkını kullanmak zorundadır. * Eğitmenlerimiz, katılımcıların bilgi ve becerilerini test ederek, seviye seçimine katkı sağlama hakkına sahiptirler.
Bu proje, Motosiklet kaynaklı Ölüm/Yaralamalı trafik kazalarının en aza inebilmesi amacıyla, MOFED tarafından ÜCRETSİZ olarak sunulan bir projedir. Detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans