Eğitmen Engin Yılmaz

Engin Yılmaz 1988 yılında Erzurum’da doğmuştur. Aynı yıl içerisinde ailesi Marmaris’e taşınmıştır, İlkokul’dan lise çağına kadar Marmaris’te yaşadı. Üniversite eğitimini İzmir Yaşar Üniversitesi Bilgisayar programlama bölümünde aldı. Daha sonrasında Bilge Adam Microsoft Sistem mühendisliği eğitimini üstün başarı derecesi ile tamamladı. Bilgisayar konusunda kendini geliştirmeye devam ederek Linux tabanlı sistem yöneticili sertifikasını aldı.
İş hayatına 2011 yılında “Metro Elektronik” grup firmasında Bilgi işlem uzmanı olarak başladı. Microsoft uzmanı olarak önemli projeler gerçekleştirdikten sonra,2012 yılında “Datassist” firmasında Linux Sistem yöneticisi olarak işe başladı. 2013 yılından itibaren “Calzedonia SPA” şirketinde Bilgi İşlem Müdürü olarak görev yapmaktadır. Hobi olarak başlayan motosiklet sürüşünde , kısa zamanda kendini geliştirerek 2015 yılında RoSPA (Royal Society for the Prevention of Accidents) tarafından verilen “International Trainer” (Uluslararası Eğitmen) diplomasını almış olup Motosiklet İleri Sürüş Teknikleri Eğitmenliğine adım atmıştır.
2016 Temmuz ayında da RoSPA’dan “Examiner” (Sınav Gözetmeni) ve “Master Trainer” (Eğitmen Eğitmenliği) eğitimi ve sertifikalarını almıştır.
Şu anda Roadcraft Academy’de Master Trainer – Examiner olarak görev almakta ve aynı anda Bilgi işlem müdürü olarak görevine devam etmektedir.

error: Content is protected !!
Call Now ButtonÜcretsiz Motosiklet Ambulans