İnsan Hayatı Başka “Hiç Bir Şeyle Ölçülemez”

Ümit UYSAL

 Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı

İnsan hayatının hiç şeyle ölçülemez olduğuna vurgu yapan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Ülkemiz de yaşanan motosiklet kaynaklı trafik kazaların da hayatını kaybeden yüzlerce insanımız var.

Temennimiz bu tür kazaların hiç yaşanmamış olması. Motosiklet kaynaklı kazaların en aza inebilmesine katkı sağlamak amacıyla Motosikletleri Fark Edin Derneği’ne alan tahsis ettik. Ücretsiz verilen motosiklet eğitimlerine belediye olarak katkı sağlayabilmek bizi mutlu ediyor. Eğitimli motosiklet sürücülerin sayısal anlam da çok olması kazalarda ki ölüm oranın da az olması anlamına gelir.

İnsan hayatına önem verilen her projeye desteklerimiz devam edecektir” dedi.

Kamil Okyar Sındır

CHP Genel Başkan Yardımcısı

Ümit bey “Başarılı çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu”

Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin Motosikletleri Fark Edin Derneği‘ne verdiği desteği takdir eden CHP Genel Başkan yardımcısı Kamil Okyar Sındır“Başarılı çalışmalara imza atan Ümit beytakdir ediyoruz. Harika projelere imza atan Muratpaşa Belediye Başkanı Sayın Ümit Uysal, çalışmalarına bir yenisini daha eklemiş oldu. Yaralamalı ve ölümlü trafik kazaların en aza inebilmesine katkı sağlayan emek verenlere gönülden teşekkür ediyorum. “

Scroll to Top
Paylaş
Bağlantıyı kopyala