Kısaca

Trafikte Umursamadığın Motosikletli Tanıdığın Bir İnsanın, Kardeşi, Oğlu, Babası, Eşi Olabilir.

Merhaba;

“Motosikletleri Fark Edin” Derneği, adından da anlaşılacağı gibi, ülkemizde bulunan tüm Motosiklet Sürücülerinin Trafikte Fark edilebilmesi için Ankara da kurulmuş Farkındalık Yaratma Derneğidir.

Özellikle altını çizerek belirtmek isterim ki; Motosikletleri Fark Edin Derneği Bakanlar Kurulunun 15.06.2012 tarih ve 2012/3324 sayılı kararı ile “Kamu Yararına Çalışan Dernek” statüsündedir.

Motosikletleri Fark Edin Derneği olarak bizler, haklarımızı arayabilmemiz için önce haklarımızı iyi bilmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu yüzden dernek ekibi ve danışma kurulumuzdaki uzmanlar ile birlikte “Trafikteki Haklarımız ve Motosikletleri Fark Edin” başlıklı projelerimizi sizlerin destekleri ile hayata geçirmek istiyoruz.

Dernek olarak amacımız; sadece motosiklet kullandığı için mağdur olan binlerce arkadaşımızın doğru ve güncel bilgiye ulaşarak haklarını koruyabilmelerine yardımcı olmak ….ve hakların iyileştirilmesi konusunda toplumsal ve hukuki farkın dalık yaratabilmektir.

Trafik güvenliğinde farkın dalık oluşturmak ve kamusal duyarlılığı artırmaya yönelik bilgilendirme faaliyetleri ve kampanyaları yürüterek, trafik kazalarından kaynaklanan ölüm ve yaralanma oranının düşmesine katkı sunmaktır. Konu hakkında katkınızın olacağına inanıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Trafikte, hayatta, her yere de, her zaman birbirimizin haklarına saygı gösterebilmemiz dileğiyle…

Engin Yılmaz

Motosikletleri Fark Edin Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

Ücretsiz Motosiklet Ambulans
error: Content is protected !!
Ücretsiz Motosiklet Ambulans